Kurumsal

01 Kasım 2018 tarih itibarı ile Mersin şehir merkezinde 32 adet standart suit,16 adet lüks suit toplam da 48 suitden oluşan, butik apart otelimiz siz değerli konuklarımızı ağırlamaya başlamıştır. Suitlerimiz 65 ile 80 metrekare arasında büyüklükte olup, misafirlerimizin rahatlığı düşünülerek 1+1 suit oda şeklinde planlanmıştır.

Suitlerimiz içerisinde banyo, ebeveyn banyosu, amerikan mutfak, yemek masası ve sandalyesi, 2 adet yatağa çevrilebilir kanepe, su ısıtıcısı, çay, nescafe, bitki çayları ve su ücretsiz olarak bulundurulmaktadır. Uzun konaklamalar için misafirlerimizin isteklerine göre her türlü yemek yapımına uygun tüm mutfak gereçleri ücretsiz olarak kulanıma sunulmaktadır.

Neden Merada Suit Otel ?

Standart olarak tüm suit odalarımız da televizyon, kablosuz İnternet , klima, buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, sac kurutma makinesi, ütü ve ütü masası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kuru temizleme, ütü hizmeti, kasa, uyandırma servisi ücretsiz vale otopark hizmeti de tüm misafirlerimize sunulmaktadır. Sabah 08:30 Akşam 21:00 Saatleri arasında oda servisimiz hizmette olup tüm yiyecek icecek ihtiyaclarına cevap vermektedir.

Misyon

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye, topluma, hukuka saygılı; ekonomik ve ahlaki değerlere bağlı, çevreye duyarlı şekilde misafirlerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Geleceğimiz için sağlam temeller atmak ve müşteri memnuniyetinde lider kuruluş olmak.

  • ‘Müşteri Memnuniyeti’ en önemli işimizdir.
  • Hizmette verimlilik ve kaliteyi sürekli kılmak.
  • Kalitemizi sürekli geliştirmek.
  • Çalışma yaşamının kalitesini iyileştirmek.
  • Çalışanlarımızı geliştirmek ve insan’a yatırımı yapmak.
  • İnavayon ve çağdaş teknojileri takip eden bir yönetim şekli benimsemek.
  • Doğal çevrenin korunmasına özen göstermek.

Vizyon

Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak.
Sektörümüzde öncü ve yenilikci bir kuruluş olmak.